آرم استانداری مازندران

به گزارش روابط عمومی استانداری، سید علی اکبر طاهایی، استاندار مازندران در جلسه کارگروه اشتغال و توسعه سرمایه گذاری استان با اشاره به ایجاد ۱۵ هزار و ۹۹۹ فرصت شغلی در بخش مسکن استان، تصریح کرد: ۳۹ هزار و ۹۴۱ فرصت شغلی نیز در سایر بخش ها و دستگاه های اجرایی استان ایجاد شده است.
وی تعهد استان برای ایجاد فرصت شغلی در سال جاری را ۹۸ هزار و ۸۰۴ شغل اعلام کرد و افزود: تاکنون بیش از ۵۶ درصد تعهد استان برای ایجاد فرصت شغلی، محقق گردیده است.
طاهایی دغدغه اصلی همه مدیران را اشتغال دانست و اظهار داشت: دولت با تمام توان در راستای حل مشکلات اقتصادی مردم گام بر می دارد.
نماینده عالی دولت در استان اظهار داشت: اغلب جلساتی که با حضور مدیران استان در استانداری برگزار می شود، در راستای حمایت از تولید و ایجاد شغل می باشد.
حجت الاسلام ناصری، نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی نیز در این جلسه با اشاره به فشار اقتصادی دشمنان به کشور، بیان نمود: با وجود این مشکلات همه باید در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری در زمینه اشتغال با تمام توان حرکت کنیم.
وی اعطای تسهیلات زودبازده به تولیدکنندگان را مثبت دانست و در عین حال افزود: می بایست در اعطای این تسهیلات نظارت دقیق صورت گیرد تا در مسیر اصلی خود یعنی تولید و اشتغال صرف شود.
حجت الاسلام ناصری با تاکید بر حفظ مشاغل موجود در کشور ، ادامه داد: توجه به مشاغل خانگی و تسهیل صادرات محصولات کشاورزی از جمله اقداماتی ست که روند رشد اقتصادی جامعه را تسریع می کند.