آخرین اخبار استخدامی وزارت نیرو

 

:: 92/8/1 :: اطلاعیه مصاحبه آزمون استخدامی شرکت برق منطقه ای باختر

:: 92/6/16 :: تاکید وزیر نیرو بر جذب همکاری های بخش خصوصی

:: 92/6/2 :: آمار آزمون های استخدام وزارت نیرو در چند سال اخیر

:: 92/4/11 :: استخدام شرکت توزیع برق منطقه ای استان سمنان

:: 92/1/26 :: نتایج آزمون استخدامی وزارت نیرو اعلام شد

:: 92/1/14 :: جدول زمانبندی آزمون استخدامی وزارت نیرو

:: 91/12/12 :: آزمون استخدامی وزارت نیرو در دانشگاه صنعت آب و برق برگزار شد

:: 91/12/8 :: دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی وزرات نیرو سال ۹۱

جهت دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی وزارت نیرو اینجا کلیک نمایید

 

:: 91/12/5 :: رقابت بیش از 107 هزار نفر در آزمون استخدامی وزارت نیرو

معاون مدیرکل دفتر توسعه منابع انسانی وزارت نیرو از رقابت بیش از ۱۰۷ هزار نفر در آزمون استخدامی وزارت نیرو خبر داد.

به گزارش واحد مرکزی خبر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو ، ناصر آزادی در باره آخرین وضع آزمون استخدامی وزارت نیرو و شمار شرکت کنندگان در این آزمون گفت: بیش از ۱۰۷ هزار و ۹۶ نفر داوطلب در روزهای ۱۰ و ۱۱ اسفند در ۳۶ رشته شغلی با یکدیگر به رقابت می پردازند.

با مرور نمونه سوالات آزمون استخدامی وزارت نیرو گام موثری جهت رقابت با متقاضیان بردارید
وی تصریح کرد: بیش از دو هزار و ۹۸۷ مجوز شامل دو هزار و ۱۰۶ نفر در مشاغل تخصصی به صورت پیمانی (قراردادی) و ۸۸۱ نفر به صورت کارگری ماده ۱۲۴ قانون مدیریت خدمات کشوری از طریق برگزاری این آزمون جذب می شوند.
به گفته وی، از دو هزار و ۱۰۶ مجوز مشاغل تخصصی یکهزار و ۵۴۸ نفر از طریق آزمون عمومی و تخصصی و مصاحبه و ۵۵۸ نفر از طریق سهمیه ایثارگران جذب خواهند شد.

آزادی اظهار داشت: از ۸۸۱ مجوز مشاغل ماده ۱۲۴ قانون مدیریت خدمات کشوری، ۵۶۹ نفر از طریق آزمون و ۳۱۲ نفر از طریق سهمیه ایثارگران جذب می شوند.

معاون مدیرکل دفتر توسعه منابع انسانی وزارت نیرو گفت: آزمون استخدامی وزارت نیرو برای جذب نیرو در ۳۱ شرکت آب منطقه ای، ۱۶ شرکت برق منطقه ای، شرکت مدیریت شبکه برق ایران و شرکت های مادرتخصصی توانیر، مدیریت منابع آب ایران و شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور برگزار می شود

شرکت های تابعه (دولتی) وزارت نیرو به منظور تأمین نیروی انسانی مورد نیاز خود از محل مجوز شماره ۴۰۰۶/۹۱/۲۲۴ مورخ ۱۷/۲/۹۱ معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور، با رعایت قانون مدیریت خدمات کشوری، ماده ۵۱ قانون برنامه پنجم توسعه جمهوری اسلامی ایران ، تصویب نامه شماره ۱۷۶۴۴۱/ ت۴۸۷۰۲ هـ مورخ ۳۰/۹/۹۱  و همچنین آیین نامه نیازسنجی، ساماندهی و تأمین منابع انسانی و دستوالعمل استخدام منابع انسانی صنعت آب و برق تعداد ۱۵۷۳ نفر از افراد واجد شرایط را از طریق برگزاری آزمون توانمندی های عمومی و تخصصی، آزمون دانش مهارتی (مصاحبه) و طی فرآیند گزینش به صورت پیمانی (قراردادی)  و ۶۶۰ نفر را به صورت قرارداد کارگری موضوع ماده ۱۲۴ قانون مدیریت خدمات کشوری و دارا بودن شرایط ذیل استخدام می نماید. ( داوطلبان استخدام در مشاغل کارگری از آزمون تخصصی معاف می باشند )