استخدام فرماندهی نیروی انتظامی استان اصفهان

فراخوان جذب رشته های تغذیه و پزشك عمومی در پلیس اصفهان

گروه استان ها _ معاون نیروی انسانی فرماندهی انتظامی استان اصفهان از جذب رشته های تغذیه و پزشك عمومی در مقطع كارشناسی و كارشناسی ارشد برای استخدام در این فرماندهی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ” مسعود ابراهیمیان” با بیان این خبر اظهار داشت: فرماندهی انتظامی استان اصفهان در نظر دارد به منظور تكمیل كادر نیروی انسانی خود از بین برادران واجد شرایط در مقطع كارشناسی و كارشناسی ارشد رشته های تغذیه و پزشك عمومی استخدام كند.

بازگشت به صفحه آخرین اخبار استخدام ادارات دولتی استان اصفهان

وی حداقل معدل برای متقاضیان را 15 و حداقل سن را بین 27 و 28 عنوان كرد و افزود: متقاضیان استخدام كه دارای رشته تغذیه هستند به صورت افسری و پزشكان عمومی به صورت كارمندی استخدام خواهند شد.

این مقام مسئول بیان داشت: متقاضیان می توانند با در دست داشتن اصل و كپی تمامی صفحات شناسنامه و كارت ملی ، اصل و كپی گواهی موقت دانشگاهی، برگه اعزام به خدمت (فاقد مهر غیبت ) ، كارت پایان خدمت و یا كارت معافیت غیر پزشكی به همراه شش قطعه عكس 4×3 به مراكز گزینش و استخدام پلیس استان واقع در خیابان طیب، كوی سرلت و یا به یكی از مراكز گزینش و استخدام واقع در ستاد فرماندهی انتظامی شهرستان محل سكونت خود مراجعه كنند.

سرهنگ ابراهیمیان خاطر نشان كرد: داوطلبان پس از ثبت نام و گذراندن مراحل عمومی استخدام در آزمون مربوطه شركت و پس از قبولی در آزمون و گذراندن دوره های تخصصی به صورت پیمانی در فرماندهی انتظامی استان اصفهان استخدام خواهند شد.

این مقام انتظامی با بیان اینكه افرادی كه به صورت پیمانی استخدام می شوند از تمام مزایای نیروهای كادر و رسمی برخوردار خواهند بود گفت: این افراد پس از گذراندن سه سال در صورت علاقمندی خود و كسب شرایط لازم به صورت رسمی استخدام خواهند شد.