استخدام نیروهای جدید در سازمان بهزیستی استان اصفهان
مدیرکل سازمان بهزیستی استان اصفهان از استخدام نیرو در سال‌جاری در بهزیستی استان اصفهان خبر داد.
محمود محمدزاده بعد از ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کاشان اظهار داشت: سازمان بهزیستی استان اصفهان در سال‌جاری تعداد 328 نفر نیرو استخدام می‌کند.
وی افزود: حضور این  تعداد نیرو در سازمان بهزیستی موجب می‌شود بهزیستی استان اصفهان در ارائه خدمات به مددجویان زیر پوشش از سرعت عمل بیشتری برخوردار شود.
مدیرکل سازمان بهزیستی استان اصفهان یادآور شد: شرایط استخدام نیرو در سازمان بهزیستی استان اصفهان در آینده از طریق رسانه‌ها اعلام می‌شود.
محمدزاده در ادامه با اشاره به اینکه 183 هزار نفر در استان اصفهان از خدمات بهزیستی استفاده می کنند، عنوان داشت: این تعداد افراد از خدمات آموزشی، توانبخشی و مشاوره‌ای بهزیستی استفاده می‌کنند.
به گفته وی این خدمات شامل معلولان، ناشنوایان، نابینایان، سالمندان، بیماران اعصاب و روان، بیماران نخاعی، معلولان ذهنی، زنان سرپرست خانواده و کودکان بدسرپرست می‌شود.
مدیرکل سازمان بهزیستی استان اصفهان در ادامه پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی را یکی از وظایف سازمان بهزیستی دانست و ابراز داشت: طلاق یکی از آسیب‌های اجتماعی است که برای پیشگیری از آن آموزش‌ مهارت‌های زندگی به خانواده‌ها و زوجین در حال ازدواج و ازدواج کرده توسط بهزیستی ارائه می‌شود.
وی افزود: با ارائه این مهارت‌ها و با کمک خانواده‌ها می‌توان ریشه‌های زندگی مشترک را مستحکم‌تر کرد تا از آسیب‌های اجتماعی کاسته شود.
مدیرکل سازمان بهزیستی استان اصفهان همچنین از عدم تحویل بن سوخت به مددجویان بهزیستی در سال‌های اخیر خبر داد و گفت: دولت معتقد است باید یارانه حامل‌های انرژی را به صورت مستقیم پرداخت کند.
محمدزاده همچنین از تحویل بن کارت مواد غذایی به خانواده‌های مددجویان زیر پوشش بهزیستی خبر داد و گفت: برای نوروز امسال 33 هزار نفر زن سرپرست خانوار و 15 هزار معلول در استان از بن کارت‌های مواد غذایی سازمان بهزیستی استان اصفهان بهره‌مند شدند.
مدیرکل بهزیستی استان اصفهان برای بازدید از مراکز نگهداری از کودکان بی‌سرپرست به شهرستان کاشان سفر کرده ‌است.