استخدامی

مرجع کامل آگهی های استخدامی ادارات دولتی و سازمانها

استخدام ۲۰۰ نفر در سازمان حفاظت محیط زیست

پایگاه اطلاع رسانی سازمان حفاظت محیط زیست (پام)، سازمان حفاظت محیط زیست برای تامین نیروی انسانی خود بر اساس مفاد قانون مدیریت خدمات کشوری و در چارچوب دستورالعمل نحوه برگزاری امتحان عمومی و تخصصی برای به کارگیری افراد در دستگاه های اجرایی تعداد ۲۰۰نفر از افراد واجد شرایط که در سایت سازمان سنجش اعلام شده است را از طریق آزمون توانمندیهای عمومی، تخصصی و مصاحبه تخصصی و طی مراحل گزینش به صورت پیمانی استخدام می کند.

  بنابر این گزارش، متقاضیان ثبت‌نام در پنجمین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاههای اجرایی در سال ۱۳۹۷ برای شرکت در آزمون مذکور منحصراً بصورت اینترنتی در سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org  مراجعه کنند .

ثبت نام آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاههای اجرایی در سال ۱۳۹۷  از روز یکشنبه مورخ ۹۷/۰۲/۲۳ آغاز و در روز دوشنبه مورخ ۹۷/۰۲/۳۱ پایان می‌پذیرد.

لذا کلیه داوطلبان دقت نمایند که این تاریخ به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد و به درخواستهایی که بعد از تاریخ مذکور برای ثبت‌نام به سازمان سنجش آموزش کشور واصل شود به هیچ وجه ترتیب اثر داده نخواهد شد.

لازم به توضیح است آزمون مذکور در تاریخ ۹۷/۰۴/۱۵ برگزار خواهد شد.

گفتنی است، کلیه اطلاعات مربوط به آزمون استخدامی شامل موارد آزمون،مدارک تحصیلی مشمول هر شغل و اطلاعات مربوط به شرایط سنی و غیره در دفترچه پنجمین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاههای اجرایی در سال ۱۳۹۷ اعلام شده است.

آگهی استخدام, استخدام, استخدام دولتی, استخدامی, کارشناسی, لیسانس