استخدامی

مرجع کامل آگهی های استخدامی ادارات دولتی و سازمانها

ایجاد ۲۵۹۶ شغل در استان سمنان

خبرگزاری فارس : مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان از ایجاد دو هزار و ۵۹۶ شغل در این استان خبر داد و گفت: ۲۱ درصد این اشتغال‌زایی سهم سمنان است.

اسماعیل غنیان در گفت‌وگو با خبرنگار گروه اقتصادی خبرگزاری فارس در سمنان ضمن بیان اینکه در سه ماهه اول سال جاری دو هزار و ۵۹۶ شغل در استان سمنان ایجاد شده، افزود: ۲۱ درصد اشتغال‌زایی این استان در شهرستان سمنان انجام شده است.
وی ادامه داد: ۲۳.۵ درصد اشتغال‌زایی در استان سمنان در سه ماهه نخست سال انجام شده است.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان تصریح کرد: بر اساس برنامه‌ریزی‌هایی که انجام شده بود، باید در سه ماه اول اشتغال‌زایی در این استان به ۲۵ درصد می‌رسید.
غنیان با اشاره به اینکه اکثر شرکت‌های صنعتی و تجاری از خردادماه آغاز به کار می‌کنند، اظهار داشت: انتظار می‌رود تا در سه ماه دوم سال جاری شاهد رشد چشمگیر در زمینه اشتغال‌زایی استان سمنان باشیم.
وی همچنین با بیان اینکه بر اساس تجربه‌های به‌دست‌آمده در سال‌های گذشته در فروردین‌ و اردیبهشت‌ماه اشتغال‌زایی کمتر است، گفت: امیدواریم تا در شهریورماه شاهد رشد اشتغال‌زایی و رسیدن به ۵۰ درصد در این زمینه باشیم.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان اظهار کرد: طرح کارورزی در استان سمنان به‌صورت جدی اجرایی شده و گزارش سه ماه اول سال نیز به‌صورت تفکیک شده به‌دست‌ آمده است.
غنیان ادامه داد: ۷۸ واحد پذیرنده در سامانه کارورزی استان سمنان به ثبت رسیده است.
وی گفت: سه هزار و ۲۷ کارورز در استان سمنان در سه ماه اول سال جاری ثبت‌نام کردند که این تعداد در شهرستان سمنان و سرخه با ۴۰ نفر بیشترین کارورز در استان است و همچنین در شهرستان میامی کارورز ثبت‌نام‌شده نداشتیم.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان تصریح کرد: امیدواریم تا در ادامه امسال شاهد اشتغال‌زایی در این استان باشیم؛ چراکه بیکاری در استان تأثیرات منفی را به همراه خواهد داشت.

آگهی استخدام, استخدام, استخدامی, سمنان