استخدامی

مرجع کامل آگهی های استخدامی ادارات دولتی و سازمانها

ایجاد ۵۸۷۸ شغل در کهگیلویه و بویراحمد

خبرگزاری تسنیم : معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار کهگیلویه وبویراحمد گفت: پنج هزار و ۸۷۸ شغل تعهد استان از پروژه تولید و توسعه اشتغال پایدار در سال ۹۶ است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یاسوج و به‌نقل از روابط عمومی استانداری کهگیلویه و بویراحمد، مجید محنائی اظهار داشت: این میزان اشتغالزایی در راستای تعیین برش استانی پروژه‌های اولویت دار اقتصاد مقاومتی در سال ۹۶ و ارتقاء تولید و توسعه اشتغال پایدار در دشت‌ها و مناطق روستائی استان اعلام شد.

وی عنوان کرد: بر این اساس از ۱۴۴ هزار و ۶۲۹ شغل تعهد شده کشور، پنج هزار و ۸۷۸ نفر یعنی بیش از چهار درصد به استان کهگیلویه وبویراحمد اختصاص یافته است.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار کهگیلویه وبویراحمد تصریح کرد: اعتبار مورد نیاز برای تعداد اشتغال تعهد استان یک هزار و ۸۰ میلیارد ریال بوده که سرانه متوسط ایجاد هر شغل حدود ۱۸۴ میلیون ریال است.
محنائی ابراز کرد: این پروژه در سطح استان از طریق اداره کل کار، تعاون و رفاه اجتماعی، معاونت توسعه روستائی و مناطق محروم کشور عملیاتی می‌شود.
وی از تدوین سند اشتغال و سرمایه‌گذاری کهگیلویه وبویراحمد تا پایان سال خبر داد و افزود: این برنامه پس از تلفیق در کارگروه اشتغال استان نهایی می‌شود و انتظار می‌رود دستگاه متولی حوزه اشتغال هر چه سریع‌تر برنامه مدون این حوزه را تدوین و ارائه دهند.

آگهی استخدام, استخدام, استخدامی, کهگیلویه و بویراحمد