استخدامی

مرجع کامل آگهی های استخدامی ادارات دولتی و سازمانها

شرایط جدید آزمون استخدامی وزارت نفت

رشته های مورد نیاز، شرایط سنی و سوابق کاری جهت شرکت در آزمون استخدامی وزارت نفت اعلام شد

بر این اساس داوطلبان در مقطع کارشناسی تا سقف ۳۵ سال و کارشناسی ارشد و دکتری تا سقف حداکثر ۴۰ سال می توانند در آزمون استخدامی وزارت نفت ثبت نام کنند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی عصرجهان،ابهامات و سئوالات طرح شده در خصوص برگزاری آزمون استخدامی ۲۵۰۰ نفر در وزارت نفت، با هماهنگی مسئولان وزارت نفت به شرح زیر اطلاع رسانی می شود
نتایج پیگیری‌های انجام شده نشان می‌دهد که با به پایان رسیدن تعطیلات عید سعید فطر و از هفته آینده آگهی آزمون استخدامی وزارت نفت در رسانه‌ها منتشر خواهد شد.
هم اکنون تمامی تغییرات پیشنهاد شده از سوی وزیر نفت بر روی جزئیات و شرایط برگزاری ازمون استخدامی وزارت نفت اعمال شده و چهارشنبه هفته جاری طرح پیشنهادی آگهی استخدام وزارت نفت برای اخذ مجوز به سازمان امور اداری و استخدامی وزارت نفت ارائه می شود که پیش بینی می شود تا هفته اینده مجوز انتشار آگهی استخدامی اخذ شود.
بر این اساس با انتشار آگهی استخدامی وزارت نفت، قطعا تا پیش از پایان تیر ماه امسال ثبت نام آزمون استخدامی در سامانه استخدامی شرکت ملی نفت ایران اخذ خواهد شد.
از سوی دیگر پیگیری انرژی نیوز نشان می دهد که با موافقت وزیر نفت، سابقه کار با بیمه برای داوطلبان از پنج سال به چهار سال کاهش یافته که با این شرایط افراد بیشتری می توانند در آزمون استخدامی حضور یابند.
خبر دوم درباره سن داوطلبان است، مطابق با متن آگهی استخدامی باید سن داوطلبان کارشناسی ۳۰ و برای کارشناسی ارشد و دکتری ۳۴ سال باشد که با شرایط جدیدی که در طول دو روز گذشته اعمال شده مقرر شده سابقه کاری ۴ ساله افراد به سن آنها افزوده شود.
بنابراین با احتساب شرایط جدید، داوطلبان کارشناسی تا سقف سنی ۳۵ سال و داوطلبان دارای کارشناسی ارشد و دکتری تا سقف حداکثر ۴۰ سال در آزمون استخدامی وزارت نفت می توانند ثبت نام کنند.
اصلاحیه خبر؛
مخاطبان گرامی با تماسی که از سوی وزارت نفت انجام شده اعلام کردند که سن داوطلبان کارشناسی در گرایش های مختلف به منظور حضور در آزمون استخدامی ۳۵ سال تعیین شده است.
بر این اساس داوطلبان در مقطع کارشناسی تا سقف ۳۵ سال و کارشناسی ارشد و دکتری تا سقف حداکثر ۴۰ سال می توانند در آزمون استخدامی وزارت نفت ثبت نام کنند.
درباره رشته تحصیلی و گرایش های آنها هم تمامی رشته هایی که هفته گذشته منتشر شده بود تایید شده و به شرح جدول زیر می باشد.

استخدام وزارت نفت

استخدام وزارت نفت

آگهی استخدام, استخدام, استخدام دولتی, استخدامی, شرکت نفت

2 دیدگاه تا کنون

  1. فواد شاهی میگه:

    سلام
    کارت پایان خدمت الزامی است؟

  2. هادی حیدری میگه:

    دارای مدرک لیسانس تکنولوژی مکانیک خودرو, پنج سال سابقه کار در شرکت طراحی مهندسی سایپا ,اشنا به تمام ابزارهای کنترلی, نقشه خوانی, مدرک تراش و فرز از فنی حرفه ای, از تبریز سن ۳۰
    ۰۹۱۴۲۲۳۵۱۱۰