استخدامی

مرجع کامل آگهی های استخدامی ادارات دولتی و سازمانها

ضوابط استخدام در آموزش و پرورش

وزیر آموزش و پرورش گفت: استخدام در آموزش و پرورش از طریق آزمون استخدامی صورت می‌گیرد.
به گزارش بازارکار به نقل از خبرگزاری فارس، فخرالدین احمدی دانش آشتیانی وزیر آموزش و پرورش امروز در گردهمایی معاونان آموزش ابتدایی و مدیران کانون‌های پرورش فکری کودکان و نوجوانان که در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار شد، در جمع خبرنگاران و در خصوص تبدیل وضعیت نیروهای قراردادی، اظهار داشت: استخدام از طریق آزمون استخدامی صورت می‌گیرد و همان‌طور که گفتیم نیروی انسانی برای ما بسیار اهمیت دارد و حتماً باید از طریق آزمون و صلاحیت‌هایی که افراد دارند،‌ وارد نظام تعلیم و تربیت شوند.
دانش‌آشتیانی اضافه کرد: افرادی که سابقه کار در آموزش و پرورش دارند می‌توانند در آزمون استخدامی شرکت کنند و به شرط قبولی ادامه کار دهند.
وی در خصوص استخدام مربیان پیش‌دبستانی خاطرنشان کرد: در این خصوص بحث استخدام نداریم، یعنی ما به محتواهای آموزشی پیش‌دبستانی نظارت می‌کنیم، اما دوره پیش دبستانی به شکل غیردولتی اجرا می‌شود.
وزیر آموزش و پرورش با اشاره به همکاری‌های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و آموزش و پرورش تصریح کرد: مهم این است شیوه‌هایی که در کانون اجرا می‌شود را در مدارس به‌خصوص مقطع ابتدایی پیاده‌سازی کنیم. یعنی استفاده از هنر، نقاشی، تئاتر و کتابخوانی را جزو برنامه‌های اصلی مدارس قرار دهیم.
دانش آشتیانی متذکر شد: تفاهم‌نامه مشترکی بین کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و معاونت ابتدایی در نظر گرفته شده است.
وی بیان داشت: در این خصوص باید کتاب‌های کانون را به داخل مدارس بیاوریم و مسئله مهم این است که مربیان دبستان را با استفاده از مربیان کانون با شیوه‌های قصه‌گویی و تئاتر آشنا کرده و آنها محتواهای درسی را فرا گیرند.

آگهی استخدام, آموزش و پرورش, استخدام, استخدام دولتی, استخدامی